Międzynarodowy Dzień Książki i Praw Autorskich

Jaki prezent dać książce z okazji Międzynarodowego Dnia Książki i Praw Autorskich (to już dziś!) ? Znaleźć jej wielu nowych przyjaciół. Zachęcamy wszystkim do udziału w naszej akcji ZOSTAŃ KSIĄŻKOWYM BOHATEREM. Każdy z nas może podarować szkolnej bibliotece książkę dla dzieci i młodzieży, z której już wyrósł lub która powiela się na półce. Z wielką…

Warsztaty „Von den Deutschen erfunden”

W piątek 23.04.2021 klasa VI wzięła udział w warsztatach hospitacyjnych „Von den Deutschen erfunden”- wynalezione przez Niemców. Uczniowie dowiedzieli się kto wynalazł odtwarzacz MP3, kartę chipową, silnik odrzutowy, dynamo, silnik Diesla, poduszkę powietrzną i wiele wiele innych wynalazków. Uczniowie mieli możliwość stworzyć własny wynalazek :):):). Dziękujemy za wspaniałe warsztaty.