
Ankieta dla mieszkańców miasta Wodzisławia Śląskiego wciąż aktywna. Wyraź swoją opinię.
Przypominamy, że do 17 czerwca wodzisławianie mogą wyrazić swoje zdanie w anonimowej ankiecie na temat miejskiej edukacji. W badaniu mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy miasta, niezależnie od tego czy są rodzicami dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, czy też nie, Celem badania jest poznanie opinii na temat funkcjonowania szkół i przedszkoli, ich dostępności oraz kierunków dalszego rozwoju miejskiej edukacji.
Ankietę każdy rodzic otrzymał za pośrednictwem librusa, jest również dostępna pod poniższym linkiem.
Zachęcamy do wyrażenia swojej opinii.
Ankietę można również wypełnić w wersji papierowej :
Urząd Miasta Wodzisławia Śląskiego (Biuro Obsługi Klienta) – ul. Bogumińska 4B,
Centrum Aktywności Społecznej w Wodzisławiu Śląskim- ul. Styczyńskiego 2,
Wodzisławskie Centrum Kultury – ul. ks. płk. W. Kubsza 17.









