Impreza andrzejkowa

30 listopada 2017 roku nasza wychowawczyni zrobiła nam wielką niespodziankę ponieważ zorganizowała nam imprezę andrzejkową. Wszyscy uczniowie klasy szóstej przyszli punktualnie na rozpoczęcie imprezy. Bawiliśmy się wyśmienicie i śmiechom nie było końca, bo oczywiście traktowaliśmy wszystko z przymrużeniem oka . Każdy z nas otrzymał świeczkę i zaczęliśmy przelewać wosk przez dziurkę klucza do wiadra z wodą. Później musieliśmy ruszyć naszą wyobraźnię i wyczytać z otrzymanych kształtów nasze losy.
Następnie układaliśmy buty i czekaliśmy kto z nas przekroczy próg klasy. Przygotowane karteczki z imionami chłopców bądź dziewczyn rzucaliśmy za siebie. Przekuwaliśmy także serca z imionami aby odnaleźć naszą miłość. Jednym słowem świetnie się bawiliśmy.

Uczniowie klasy szóstej Emilia Topisz, Artur Bogdański z wychowawczynią Katarzyną Holesz