Wieczór kolęd w SP2

Wszędzie wokół czuć już atmosferę zbliżających się wielkim krokami Świąt Bożego Narodzenia. Trwa gorączka spotkań przy wigilijnych stołach.
Nie inaczej było w Szkole Podstawowej nr 2, gdzie w miniony piątkowy wieczór, zgromadziły się rodziny uczniów oraz nauczyciele jedłownickiej społeczności. Delektując się słodkim wypiekami przygotowanymi przez rodziców, można było podziwiać szkolnych aktorów biorących udział w tradycyjnym jasełkowym pokazie przygotowanym przez ks. wikarego. Nie zabrakło także przepięknych polskich kolęd i świątecznych międzynarodowych utworów w wykonaniu utalentowanych wychowanków. Cały koncert zakończył się wspólnym kolędowaniem. Wielkim zainteresowaniem cieszył się towarzyszący całej imprezie kiermasz świąteczny pełny oryginalnych ozdób, pachnących ciasteczek, zielonych stroików i piernikowych domków . Dochód z imprezy przeznaczony zostanie na odnowienie i doposażenie gabinetu pedagoga.
Dziękujemy wszystkim za życzliwość oraz pomoc w przygotowaniu imprezy. Życzymy wszystkim wesołych i spokojnych chwil spędzonych wśród bliskich i znajomych.

Katarzyna Holesz