Kółko teatralne w przedszkolu

17 października 2017 r. kółko teatralne ze Szkoły Podstawowej Nr 2 udało się do zaprzyjaźnionego Publicznego Przedszkola Nr 2, by zaprezentować maluchom spektakl pt. "Jak to w Bajkolandii bywa", a także w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa oraz naszej akcji pt. "Czytamy Wam, czytają Nam" poczytać im książeczki. Dzieci z zapartym tchem śledziły przygody Mai i Maćka, królowej Florentyny i króla Florestana, bohaterów różnych baśni i innych postaci... Przedstawienie bardzo spodobało się młodej widowni oraz Paniom przedszkolankom. Następnie nadszedł czas na wspólną lekturę bajek - szkolni aktorzy czytali dzieciakom fragmenty wypożyczonych z naszej biblioteki książek, a następnie organizowali mini - konkursy na temat znajomości przeczytanych treści, w których przedszkolaki brały udział z wielkim zaangażowaniem. Serdecznie dziękujemy za gościnę, poczęstunek oraz zaproszenie do kolejnych odwiedzin. A więc - do miłego zobaczenia!.