Tysiąc powodów by czytać

Uczennice z klas V i VII przygotowały fotografie z zaaranżowanymi przez siebie scenkami mające być okładkami wybranych przez siebie książek. Fotografia uczennic z klasy V, przedstawiająca okładkę do pierwszego tomu  „Opowieści z Narnii” pod tytułem „Lew, czarownica i stara szafa”, została wybrana do udziału w ogólnopolskim konkursie firmy Empik pod nazwą „Tysiąc powodów by czytać”, którego celem jest wyłonienie 10 bibliotek szkolnych, które otrzymają po tysiąc wybranych przez siebie książek! Laureatów wyłania się poprzez głosowanie, które będzie trwało w okresie od dnia 02 października 2017 r. od godziny 12:00 do dnia 22 października 2017 r. do godziny 23:59. Zdjęcia uczestników konkursu z całej Polski będą widoczne dla użytkowników Strony Konkursowej w Galerii Prac, a zdjęcie przygotowane przez Sonię Pośpiech, Antosię Ligocką i Emilkę Pękałę z klasy V także na stronie naszej szkoły i na Facebooku. Bardzo prosimy o wsparcie naszych uczennic, a tym samym również naszej szkoły i jej biblioteki, która ma szansę na kolejne wzbogacenie swoich zbiorów, a nawet jeśli nie zostanie Laureatem konkursu, będzie w ten sposób promowana w kraju i lokalnym środowisku. Poświęćcie chwilę na zalogowanie i głosujcie na Pracę Konkursową naszej szkoły, zachęćcie do tego rodzinę i znajomych – im więcej głosów, tym większa szansa na wygraną, a z założonego na stronie Empiku konta nie trzeba, jeśli ktoś nie chce, korzystać.  Zgodnie z regulaminem głosowanie odbywa się na stronie www.empik.com/biblioteki, zabronione jest korzystanie przez głosujących z metod gromadzenia głosów, każdy głosujący musi korzystać ze Strony Konkursowej osobiście i wyłącznie z jednego własnego konta, z którego odbywa się logowanie do Strony Konkursowej. Jeszcze raz prosimy o zrozumienie i wsparcie. Głosujmy na fotografię – okładkę z naszej szkoły!

mgr Joanna Mańka