Konkurs w Bibliotece Publicznej

Dnia 13 listopada 2017 r. w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego "Przyjaciele Misia Uszatka", zorganizowanego z okazji 60 - tej rocznicy pierwszego wydania książki autorstwa Czesława Janczarskiego. W konkursie wzięło udział aż 274 dzieci z wodzisławskich przedszkoli i klas I-III szkół podstawowych. Wśród tylu prac zostało wyróżnionych 35 w dwóch kategoriach wiekowych, a wśród nich także nasza uczennica - Hania Jezusek z klasy III b. Wszyscy oni otrzymali dyplomy i nagrody z rąk Prezydenta Wodzisławia Śl. - Pana Mieczysława Kiecy oraz Dyrektora Biblioteki Publicznej - Pani Ewy Wrożyny - Chałupskiej. Warto nadmienić, że sympatyczną uroczystość uświetnił występ uczniów naszej szkoły - zespołu wokalnego oraz grającego na trąbce Jakuba Knopika. Artystom dziękujemy, zaś wyróżnionej Hani serdecznie gratulujemy!