Siłownia lub piekarnia? Wybieramy zawód.

Dnia 15 listopada 2017 r. uczniowie klasy VII w ramach preorientacji zawodowej i Tygodnia Przedsiębiorczości udali sie do Klubu Gosław Sport Center oraz Piekarni Państwa Kozielskich - rodziców jednej z uczennic tej klasy - Emilki. Pracownicy siłowni zaprezentowali siódmoklasistom nowoczesny sprzęt do ćwiczeń oraz - co najważniejsze - pozwolili z niego skorzystać. W związku z tym nasi uczniowie zrozumieli na czym polega dbanie o zdrowie, dobrą kondycję i zgrabną sylwetkę. Po zakończeniu ćwiczeń, aby - jak sami stwierdzili - "przywrócić ilość kalorii w organizmach sprzed wizyty w siłowni", odwiedziliśmy przy-piekarnianą cukiernię, racząc się w niej pysznymi, świeżymi wypiekami. Następnie zostaliśmy oprowadzeni po pomieszczeniach piekarni. Państwu Kozielskim dziękujemy za gościnę - może za kilka lat jeden z obecnych siódmoklasistów przywita kolejną grupę szkolnej młodzieży już jako pracownik tej siłowni lub piekarni? Czas pokaże...