Wycieczka klasy 4A i 4B do FlyParku

Dnia 29.09.17 obie klasy czwarte, świętując nadchodzący Dzień Chłopca, wyruszyły na wycieczkę do FlyParku w Radlinie - największego na Śląsku centrum zabaw dla dzieci i dorosłych w całej Polsce. Po intensywnej rozgrzewce przeprowadzonej pod okiem trenerów, dzieci skakały na trampolinach, bawiły się w basenach z gąbkami i korzystały z wielu innych atrakcji, które sprawiły im wiele radości. Od załogi FlyParku uczniowie dowiedzieli się, że tego typu aktywność zapewnia harmonijny rozwój całego ciała, poprawia kondycję oraz wydolność całego organizmu oraz jest idealną metodą na redukcję stresu. Wcześniej dzieci podziwiały mini zoo. Szczególną sympatię uczniów wzbudziła papuga zajadająca się orzechami siedząc na ramieniu pana z obsługi. Chłopcy otrzymali okolicznościowe laurki i upominki. Wszyscy zostali poczęstowani przepysznymi babeczkami przygotowanymi przez panią Knopik.

Bernadeta Wolańczyk, Marcin Serzysko