Zdrowe drugie śniadanie

Uczniowie klasy szóstej chcą być zdrowi i silni w związku z tym pragną zdrowo się odżywiać.
Jak ważne jest to co spożywamy i zabieramy ze sobą do szkoły ,mogli się przekonać uczniowie klasy szóstej , podczas spotkania z Panią Aleksandrą Trocińską z wodzisławskiego klubu Forbrs Fitolka. Wcześniej w domu , dzieci wraz z rodzicami, przygotowały mnóstwo zdrowych przekąsek. Podczas zajęć wszyscy mogli nie tylko wysłuchać informacji na temat zdrowych i niezdrowych nawyków żywieniowych, ale również próbować świeżo wyciskanych soków owocowo- warzywnych, przegryzać pyszne granole, dyniowy chlebek, sałatkę grecką, suszone i świeże owoce oraz kanapeczki z humusem. Wszyscy obiecali, że będą stosować się do poznanych zdrowych zasad.

Katarzyna Holesz